Strona głowna  /  Galeria  /  Bal Karnawałowy 2014
Bal Karnawałowy 2014
data dodania: 2014-02-02

Bal, bal i po balu

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smok,  batman ze spidermanem i żółwiem ninja a także inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym, który w czwartek , 30 stycznia 2014r., przygotowali dla nich wychowawcy.  Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Wspaniała zabawa oraz pomysłowość przebierańców uwieczniona została przez fotografa. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc po balu trzeba było zdjąć niecodzienne przebranie, ale na pamiątkę pozostają zdjęcia, a także miłe wspomnienia. A kolejny bal już za rok. Zapraszamy do galerii zdjęć. Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.

Strona: 1 2