Strona głowna  /  Galeria  /  Wycieczka do Płocka 26.09.2017
Wycieczka do Płocka 26.09.2017
data dodania: 2017-09-28

Dnia 26.IX.2017 r. dzieci 4-5 letnie  z grupy „Misie” i „Krasnale” uczestniczyły w wycieczce jednodniowej do Płocka, zorganizowanej przez Biuro Podróży  „Malaga”. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu w Teatrze Powszechnym „Kopciuszek”. To ponadczasowa historia, gdzie dobro zwycięża zło. Zabawny i wzruszający spektakl o pragnieniu akceptacji, uznaniu, o sile marzeń. Z zapartym tchem dzieci śledziły opowieść. Na koniec przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Następnie udaliśmy się na wspaniały obiad do Polskiego Domu Weselnego. Po obfitym obiedzie, w pięknej sali, dzieci udały się do Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku. To miejsce, w którym dzieci spożytkowały swoje pokłady energii. W centrum dzieci miały możliwość wyboru wiele atrakcji, które wywoływały uśmiech na ich twarzach. Po pełnym dniu wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Dziękujemy dzieciom za wzorowe zachowanie, paniom za pomoc i oczywiście nie możemy zapomnieć o pani Agnieszce i pani Kasi, które w wspaniały sposób umilały nam podróż i pobyt na wycieczce (dziękujemy też miłemu panu kierowcy) JJJJJ.

Małgorzata Malicka

Strona: 1 2 3 4 5