Strona głowna  /  Galeria  /  IX międzyprzedszkolny konkurs wiedzy ekologicznej w MP 5
IX międzyprzedszkolny konkurs wiedzy ekologicznej w MP 5
data dodania: 2015-04-22

21 kwietnia o godz.10.00 rozpoczął się IX międzyprzedszkolny konkurs wiedzy ekologicznej w Miejskim Przedszkolu Nr 5 pod patronatem Nadleśnictwa Ciechanów. Drużyna z naszego przedszkola w składzie Zosia Jakimiec, Mateusz Dzik oraz Kuba Gołebiowski przygotowały plakat i wiersz o tematyce ekologicznej. Dzieciaki wziely również udział w turnieju wiedzy z zakresu ekologi: segregacji odpadów, recykling surowców, oszczędne gospodarowanie wodą i energią, sposoby podróżowania oraz ochrona roślin i zwierząt. Komisja konkursowa szczególnie pochwaliła dzieci z naszego Przedszkola za zgranie grupy oraz umeijętne rozwiązywanie problemów.